Logo Gminy Wilczyce

Zjazd Oddziału Gminnego OSP RP w Wilczycach 

Ocena 0/5

Zjazd Oddziału Gminnego OSP RP w Wilczycach 

24 maja 2026 roku w budynku Strażnicy OSP w Wilczycach odbył się Zjazd Oddziału Gminnego OSP RP w Wilczycach. Wydarzenie było okazją do podsumowania działalności Zarządu Gminnego OSP RP w Wilczycach za lata 2021–2025 oraz wyznaczenia kierunków pracy na kolejną kadencję.

Swoją obecnością Zjazd zaszczycili:
▪️ Andrzej Włodarczyk – Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu
▪️ Waldemar Maruszczak – Wiceprezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP
▪️ Robert Paluch – Wójt Gminy Wilczyce
▪️ Jan Roźmiej – Przewodniczący Rady Gminy Wilczyce

W wydarzeniu uczestniczyli również delegaci oraz przedstawiciele wybrani podczas walnych zebrań sprawozdawczo-wyborczych, które poprzedziły Zjazd Oddziału Gminnego.

Podczas spotkania dokonano wyboru nowych władz Zarządu Oddziału Gminnego OSP RP w Wilczycach. Była to również okazja do podziękowania druhnom i druhom za ich codzienną służbę, zaangażowanie oraz gotowość do niesienia pomocy mieszkańcom.

Zjazd stał się także przestrzenią do wymiany doświadczeń oraz rozmów dotyczących bezpieczeństwa lokalnej społeczności i dalszego rozwoju jednostek OSP na terenie gminy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywny udział w wydarzeniu. Gratulujemy druhom wybranym do władz Zarządu Oddziału Gminnego OSP RP w Wilczycach oraz wszystkim delegatom. Życzymy powodzenia w realizacji nowych zadań i inicjatyw.

 „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” 

Galeria zdjęć

1 2 3 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności