Logo Gmina Wilczyce

Informacja dla Wykonawców nr 1

Dotyczy: Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:

Adaptacja budynku użyteczności publicznej, remont budynku świetlicy oraz  budowa ogólnodostępnego skweru publicznego w ramach projektu pn. „RAZEM dla dobra Seniorów – program wsparcia osób niesamodzielnych w Gminie Wilczyce

             Wilczyce , dnia 03.03.2020 r.

 

INFORMACJA

dla Wykonawców nr 1

 

Dotyczy: Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:

Adaptacja budynku użyteczności publicznej, remont budynku świetlicy oraz  budowa ogólnodostępnego skweru publicznego w ramach projektu pn. „RAZEM dla dobra Seniorów – program wsparcia osób niesamodzielnych w Gminie Wilczyce

 

Zamawiający działając na podstawie art. 38 ust.  2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych  (Dz. U. z 2019 r. poz. 1843 – dalej ustawa)  udziela odpowiedzi na zadane pytania :

                              

Pytanie 1:

W opisie technicznym poz. 2.3.1 Wytyczne budowlane napisano: skuć istniejące tynki wewnętrzne a następnie wykonać odgrzybianie murów preparatem odgrzybiającym przeznaczonym do stosowania wewnątrz budynku i posiadającym atest higieniczna sanitarny - brak odpowiednich pozycji w przedmiarze, czy prace wchodzą w zakres zamówienia?

Odpowiedź:

Tak. Przed wykonaniem tynków istniejące mury z cegły pełnej należy zabezpieczyć preparatem o właściwościach grzybobójczych. [ Wprowadzono Poz.73]

 

Pytanie 2:

W opisie technicznym poz. 2.3.1 Wytyczne budowlane napisano: W pomieszczeniach higieniczna sanitarnych wykonać izolację powłokową pod płytkową - brak odpowiednich pozycji w przedmiarze, czy prace wchodzą w zakres zamówienia?

Odpowiedź:

Tak. Izolację tą należy zastosować w łazienkach na posadzce i na ścianach do wysokości 0,3 m oraz na ścianie w miejscu projektowanych przysznicy do pełnej wysokości. [Poz.19]

 

Pytanie 3:

W opisie technicznym poz. 2.3.1 Wytyczne budowlane napisano: Wykonać sufity podwieszane na ruszcie metalowym mocowanym do istniejących belek stropowych wraz z wykonaniem paroizolacji i izolacji termicznej z wełny mineralnej gr. 15 cm, układanej dwuwarstwowo i zabezpieczonej folią wysokoparoprzepuszczalną łączoną taśmą dwustronnie klejącą - brak pozycji dotyczących izolacji termicznej wełną oraz folią paroprzepuszczalną w przedmiarze, czy prace wchodzą w zakres zamówienia?

Odpowiedź:

Tak. Prace te wchodzą w zakres zamówienia. [ Wprowadzono Poz.74 i 75]

 

Pytanie 4:

W opisie technicznym poz. 2.3.1 Wytyczne budowlane napisano: Przez całą długość obiektu na istniejących belkach zamontować pomost konserwacyjny z płyt OSB3 gr. 22 mm o szerokości około 3,5 m - brak odpowiednich pozycji w przedmiarze, czy prace wchodzą w zakres zamówienia?

Odpowiedź:

Tak. Prace te wchodzą w zakres zamówienia. [ Wprowadzono Poz.76]

 

Pytanie 5:

W opisie technicznym poz. 2.3.1 Wytyczne budowlane napisano: W oknach istniejących zamontować nawiewniki okienne, automatyczne - brak odpowiednich pozycji w przedmiarze, czy prace wchodzą w zakres zamówienia?

Odpowiedź:

Tak. Prace te wchodzą w zakres zamówienia. [ Wprowadzono Poz.77]

Pytanie 6:

W opisie technicznym poz. 2..2  Wyposażenie pomieszczeń wyszczególniono wyposażenie obiektu, czy wszystkie z tych przedmiotów (oprócz tych „istniejących”) wchodzą w zakres dostawy i należy je wyceniać na tym etapie zamówienia?

Odpowiedź:

Wyposażenie pomieszczeń oprócz umywalek, miski sedesowej, uchwytów dla osób niepełnosprawnych, bateri prysznicowych, umywalkowych, krzesełka podprysznicowego dla osób niepełnosprawnych, zlewozmywaka kuchennego z baterią, zlewu jednokomorowego z baterią z wyciąganą wylewką, jest po stronie Zamawiającego

 

Pytanie 7:

Proszę o wyjaśnienie lub więcej szczegółów dotyczących pozycji nr 13 przedmiaru i co wchodzi w jej zakres.

Odpowiedź:

W zakres zamówienia wchodzi: 

- dostawa  + montaż 7 szt. kominków wentylacyjnych z odpływem kondensatu wraz z montażem przewodów wentylacyjnych izolowanych f100 oraz montażem kratek wentylacyjnych nastropowych w tym trzema wentylatorami z czujkami wilgoci oraz załączanymi wraz z oświetleniem.

 

Zamawiający dołącza do Informacji dla wykonawców zaktualizowany  przedmiar robót dla zadania nr 1

                                                                                                                     

Z poważaniem

       Wójt Gminy Wilczyce

           Robert Paluch

 

Do pobrania:

- Przedmiar robót dla zadania nr 1 (.rtf)

 

Wójt gminy zaprasza

<p>Robert Paluch</p>

Robert Paluch

Przyjęcia interesantów:
wtorek od 800 do 1520. 

Urząd Gminy Wilczyce

Wilczyce 174
27-612 Wilczyce
tel.: 15 837-72-75
fax: 15 837-72-36
e-mail: urzad@wilczyce.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.